fbpx

Zielone szkoły

Aktywne programy, wypełniające calkowicie czas pobytu. Wyselekcjonowane obiekty, sprzyjającej realizacji imprezy. Doświadczeni, kreatywni, ale też przewidujący instruktorzy. Działamy na terenie calego kraju lecz ulubioną lokalizacją są Mazury i Suwalszczyzna.

Wyślij zapytanie korzystając z formularza >>>>>

Wycieczki

Nie oferujemy sztywnych programów wycieczek, tworzymy je stosownie do oczekiwań i zgodnie z sugestiami. Każda z imprez łączy w sobie elementy krajoznawstwa, edukacji, rekreacji. Duży nacisk kładziemy na aktywny udzial uczestników w realizowanym programie, zapewniamy również program wieczorny.
Wyślij zapytanie korzystając z formularza >>>>>

Integracja jednodniowa

Imprezy rekreacyjno-integracyjne w bezpośrednim otoczeniu szkoły, integracja klas w niezbyt odległej od szkoły lokalizacji w godzinach zajęć szkolnych, biwak jednodniowy czy też uzupełnienie programu imprezy kilkudniowej o aktywne formy – to istota tej oferty.

Wyślij zapytanie korzystając z formularza >>>>>

Kolonie, obozy

Organizujemy kolonie i obozy na zlecenie szkół, firm i instytucji, dla uformowanych już grup uczestników. Zapewniamy różnorodny aktywny program, stosownie do grup wiekowych, wypełniający całkowicie czas pobytu. Imprezy realizujemy zarówno we wskazanych lokalizacjach jak i na bazie obiektów, z którymi współpracujemy na stałe. Dysponujemy doświadczonym, kreatywnym zespołem animatorów, instruktorów, wychowawców.
Wyślij zapytanie korzystając z formularza >>>>>

Wycieczki do Energylandii

Jako autoryzowany Partner największego w Polsce Parku rozrywki zapraszamy na "Wyprawy po adrenalinę i endorfiny". I chociaż rozrywka jest motywem przewodnim tych wycieczek, to jednak naszym zwyczajem łączymy aspekty rozrywkowe z krajoznawstwem i edukacją, tworząc programy dla każdej grupy wiekowej. Powstające w Energylandii co roku nowe instalacje powodują, iż jest to oferta atrakcyjna nawet dla tych, którzy mieli już okazję tam zagościć.
Zobacz szczegóły i/lub wyślij zapytanie o imprezę>>>>>

TOP